O nas

swiadectwo

swiadectwo

Biuro księgowe Wrocław

Nasze biuro księgowe z siedzibą we Wrocławiu działa od 1998 roku, specjalizując się w prowadzeniu księgowości dla firm polskich i zagranicznych. Kompleksowe usługi prowadzimy w ramach księgowości tradycyjnej dla wszystkich podmiotów gospodarczych w województwie dolnośląskim, a dzięki systemowi księgowości on-line, możemy otwierać się na profesjonalną współpracę także z firmami z innych regionów.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wszechstronną wiedzę , wieloletnie doświadczenie i pełne zaangażowanie naszych pracowników, dzięki czemu nasza oferta jest najbardziej profesjonalna i kompleksowa. Z naszą ofertą wyprzedzamy inne biura księgowe we Wrocławiu

 

Biuro księgowe BG Wrocław – skoncentrowani na Twoim sukcesie

Pragniemy wspierać naszych klientów w prowadzeniu działalności gospodarczej, ułatwiając prowadzenie księgowości i załatwianie wszelkich kwestii formalnych, które niepotrzebnie rozpraszają uwagę przedsiębiorcy. Jesteśmy gotowi przejąć żmudne prowadzenie ksiąg, tworzenie deklaracji, analiz, zestawień i bilansów, pozwalając tym samym każdemu właścicielowi firmy na skupienie się na dynamicznym rozwoju i odniesieniu branżowego sukcesu.

Wieloletnie doświadczenie w branży, a także dostęp do najnowszych rozwiązań pozwalają nam oferować usługi w oparciu o najwyższe standardy. Działamy na sprawdzonym oprogramowaniu, gwarantując poprawność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczne przechowywanie wszelkich zgromadzonych danych.

Bezpieczne biura księgowe on-line? W BG Wrocław to możliwe

Nasze biuro księgowe jako jedno z niewielu we Wrocławiu posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, gwarantując przejmując na siebie pełną odpowiedzialność prawną oraz finansową za prawidłowość i rzetelność prowadzonej dokumentacji.

Współpracujemy z licencjonowanym doradcą podatkowym oraz kancelarią prawną specjalizującą się w zakładaniu spółek i ich obsłudze prawnej . Pozwala to świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, w pełni dbając o dobro i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy.

ADRES BIURA

BG BIURO RACHUNKOWE GOMZA BOGDAN

SIEDZIBA BIURA
54-139 WROCŁAW

UL. HUTNICZA 8/2 ( PILCZYCE)

----------------------------------------------------------------------------

KONTAKT TELEFONICZNY

501-48-46-50

KONTAKT MAILOWY

biuro@bg.wroclaw.pl

kontakt@bg.wroclaw.pl

Back to Top